Hakkımızda

Hakkımızda

MerIT Bilişim, kurulduğu günden bu yana hizmet verdiği şirketlerin stratejik hedeflerine ulaşmaları için bilişim alanında destek vermektedir. Her geçen gün gelişen bilgi teknolojilerini yakından takip eden MerIT Bilişim, bilgi ve deneyim terazisinde en doğru insan gücünü bir araya getirerek müşterilerine her gün artan rekabette en yüksek faydayı sağlamayı hedefler.
Anahtar teslim projeler geliştirmenin yanı sıra mevcut projelere dış kaynak sağlar; gerekli durumlarda danışmanlık ve eğitim desteği verir. MerIT Bilişim, geleceğe yaptığı yatırımla sunduğu hizmetlerin iş ortakları için değere dönüşmesi için çalışır.

 

Firmaya özel çözümler

Strateji geliştirmeleri ve uzun dönem hedeflerine ulaşmaları konusunda müşterilerimize özel esnek çözümler sunarız. Bilişim sektöründeki deneyimimiz, uzman ekibimiz ve esnek çözümlerimizle müşterilerimizin hayatını kolaylaştırırız.

Yenilikçi fikirler

Sürekli değişen ve gelişen trendlere uyum sağlamayı önceliklerimiz arasında görürüz. Kişiye özel projeler üreterek müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin güncel ve işlevsel olmasına önem veririz. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için yenilikçi fikirler yoluyla değer yaratırız.

En yeni teknoloji

Her gün bir adım daha ilerleyen teknolojiden projelerimizde etkin bir şekilde faydalanmak için kendimizi geliştiririz. Müşterilerimizin geleceğine yön veren projelere imza attığımızın sorumluluğuyla en yeni teknolojiyi herkes için verimli bir kaynak ve araç olarak kullanırız.

© 2013-2022 MERIT SL. All rights reserved.

Küçükbakkalköy Mah. Defne Sok. No:1 Flora Rezidans
Kat:25 Daire:2505 Ataşehir/İSTANBUL

 info@merit-bilisim.com.tr

Tel. 0216 251 09 49
 

  • BİZİ TAKİP EDİN