Migration Hizmetleri

Migration Hizmetleri

MerIT Bilişim, verilerin tüm veritabanları arasında en hızlı ve en güvenli şekilde taşınmasını sağlar. Sistem konsolidasyon ve upgrade çalışmaları, olağanüstü durum merkezi replikasyonlarının güvenliği için gerekli ön çalışmaları ve testleri uygular.

Esnek çözümler ve planlamalarla, en iyi sonuca ulaşmak için çalışır. Taşıma sırasında performansın korunması için gerekli önlemleri alır; gerekli durumda performansın iyileştirilmesine katkıda bulunur.

 

Firmaya özel çözümler

Strateji geliştirmeleri ve uzun dönem hedeflerine ulaşmaları konusunda müşterilerimize özel esnek çözümler sunarız. Bilişim sektöründeki deneyimimiz, uzman ekibimiz ve esnek çözümlerimizle müşterilerimizin hayatını kolaylaştırırız.

Yenilikçi fikirler

Sürekli değişen ve gelişen trendlere uyum sağlamayı önceliklerimiz arasında görürüz. Kişiye özel projeler üreterek müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin güncel ve işlevsel olmasına önem veririz. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için yenilikçi fikirler yoluyla değer yaratırız.

En yeni teknoloji

Her gün bir adım daha ilerleyen teknolojiden projelerimizde etkin bir şekilde faydalanmak için kendimizi geliştiririz. Müşterilerimizin geleceğine yön veren projelere imza attığımızın sorumluluğuyla en yeni teknolojiyi herkes için verimli bir kaynak ve araç olarak kullanırız.

© 2013-2019 MERIT SL. All rights reserved.

Küçükbakkalköy Mah. Defne Sok. No:1 Flora Rezidans
Kat:25 Daire:2505 Ataşehir/İSTANBUL

 info@merit-bilisim.com.tr

Tel. 0216 251 09 49
 

  • BİZİ TAKİP EDİN